O nas

Jakość i akredytacja

Certyfikat akredytacyjny — lecznictwo szpitalne

Miło nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy CMKP po raz trzeci został pozytywnie oceniony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i otrzymał certyfikat akredytacyjny od Ministra Zdrowia.

W wyniku przeglądu akredytacyjnego, który miał miejsce w listopadzie 2023 r., osiągnęliśmy 90% możliwej do uzyskania liczby punktów w zakresie standardów akredytacyjnych dla leczenia szpitalnego.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim Pracownikom za ich nieustanne zaangażowanie w zapewnianie naszym Pacjentom opieki najwyższej jakości, zgodnej z najlepszymi standardami medycznymi.


Zapewniamy naszym pacjentom w pełni profesjonalną opiekę medyczną od momentu przyjęcia do zakończenia procesu diagnozy, leczenia i rehabilitacji, w sposób gwarantujący najpełniejsze zaspokojenie ich potrzeb i oczekiwań z uwzględnieniem bezpieczeństwa pacjenta oraz wymagań ochrony wewnętrznego i zewnętrznego środowiska.


Zapraszamy Pacjentów do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym jakości opieki podczas hospitalizacji w naszym Szpitalu. Udział w badaniu pozwoli Państwu mieć realny wpływ na jakość leczenie i rozwój naszej jednostki. Dziękujemy!

Zeskanuj kod QR lub wejdź na stronę:

https://www.cmj.org.pl/ankiety/spskgruca

Badanie realizuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.


W celu uzyskania niezależnej oceny wiarygodności wyników Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej uczestniczy w wewnątrz i zewnątrz laboratoryjnej kontroli jakości:

  • Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej (COBJwDL),
  • Zewnątrz laboratoryjnej kontroli Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie,
  • Ogólnopolskim Sprawdzianie Wiarygodności Badań Mikrobiologicznych (POLMICRO).

Opcje strony

do góry