Aktualne oferty pracy

Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Rejestracja zleceń badań laboratoryjnych z jednoczesną oceną jakości dostarczonych próbek,
  • Weryfikacja i autoryzacja wydawanych wyników oraz ksiąg badań laboratoryjnych,
  • Nadzór merytoryczny nad pracą techników,
  • Pobieranie krwi od pacjentów w określonych przypadkach,
  • Pełnienie dyżurów w laboratorium,
  • Wykonywanie innych zadań wynikających z bieżących potrzeb Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej.

Wymagania formalne:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Pracowitość i sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie,
  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Oferty zawierające CV prosimy składać osobiście w Kancelarii Szpitala lub kierować na adres e-mail: rekrutacja@spskgruca.pl (w tytule „CV - Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej”).

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust poz. 1000.)"

Klauzula RODO

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Opcje strony

do góry