Aktualne oferty pracy

Dystrybutor posiłków

SPSK im. prof. Adama Grucy CMKP aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Dystrybutor/dystrybutorka posiłków

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Obsługiwanie kantyny w tym: przygotowywanie z gotowych surowców posiłków typu kanapki, desery, przekąski itp., przygotowywanie napojów zimnych i gorących oraz dbanie o ich należytą ekspozycję, porcjowanie i dekorowanie;
  • Obsługiwanie klientów, w tym doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów;
  • Wydawanie posiłków i napojów oraz przyjmowanie od klientów zwracanych naczyń wielokrotnego użytku;
  • Sprzedawanie asortymentu bufetu, obsługiwanie kasy fiskalnej lub dodatkowo terminala płatniczego, przyjmowanie należności od klientów i dokonywanie rozliczeń finansowych oraz materiałowych;
  • Zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych dla przechowywanej i eksponowanej żywności;
  • Obsługiwanie urządzeń bufetowych niezbędnych do przygotowywania i wydawania potraw i napojów;
  • Dbanie o czystość i porządek w kantynie;
  • Aktywny udział w przygotowaniu cateringów i innych  imprez okolicznościowych.

Wymagania formalne:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Pracowitość i sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie;
  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Oferty zawierające CV prosimy składać osobiście w Kancelarii Szpitala lub kierować na adres e-mail: rekrutacja@spskgruca.pl (w tytule „CV - Dystrybutor/dystrybutorka posiłków ”).

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust poz. 1000.)"

Klauzula RODO

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Opcje strony

do góry