Projekty ze środków unijnych i krajowych

Zwiększenie dostępności Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Otwocku dla osób ze szczególnymi potrzebami

Loga: Europejskie Fundusze, Rzeczpospolita Polska, Dostępność Plus, Europejski Fundusz Społeczny

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy CMKP jest Grantobiorcą projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała grant w wysokości 1 963 242,82 zł na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Dzięki temu dofinansowaniu ta grupa naszych pacjentów będzie mogła skorzystać z nowej i zmodernizowanych wind, będzie mogła łatwiej poruszać się po placówce dzięki automatycznym drzwiom oraz skorzysatać z zakupionego w ramach grantu specjalistyczngo sprzętu medycznego (proszę wskazać korzyści z realizacji grantu, np. skorzystać z nowej windy, łatwiej dostać się z zewnątrz do placówki, latwiej dostać się do gabinetów lekarskich i zabiegowych, czy umówic wizytę on-line: uwaga: można wymienić w punktach).

Więcej informacji o Funduszach Europejskich dla ochrony zdrowia dostępnych jest na stronie internetowej www.zdrowie.gov.pl.

 

 

 

Opcje strony

do góry